blogi

Avasime filiaali

2. mai 2017

Täna, 2. mail avasime Veerenni tervisekeskuses Tervise Alkeemia filiaali.

Dr Rene Bürkland leiab, et nii hiina kui lääne meditsiinil on oma tugevused ja nõrkused, mistõttu on tema unistuseks kahe lähenemise ühendamine. Sellest võidab patsient, kuid ka riik, kuna palju odavam on haigusi ennetada kui ravida. Tervise Alkeemia filiaali avamine ongi samm sellel teel ja Veerenni tervisekeskuses on need võimalused loodud.


Veerenni tervisekeskus (Veerenni 53a, Tallinn) on Eestis ainulaadne ravi-, tervise- ja heaolukeskus, kuhu on koondunud mitmed vajalikud teenused tervise hoidmiseks ning tervisega seotud probleemide lahendamiseks.
Lisaks Tervise Alkeemia filiaalile avab samas uksed Confido Erameditsiinikeskus, perearstikeskus Sinu Arst ja lastekeskus ning Muusikateraapia keskus. Keskuses teevad omavahel koostööd üld-, pere- ja eriarstid, hiina meditsiini arstid, tervisenõustajad, terapeudid ja treenerid, apteekrid ja laboriarstid.

Uues kohas hakkavad korra nädalas patsiente vastu võtma dr Rene Bürkland,
dr Tiia Liivalaid, dr Eret Jaanson ja dr Eve Kivistik. Meie treeneritest annavad seal tunde Virge Naeris ja Piret Aunapuu.

Tervise Alkeemia arstide vastuvõtuks on vaja eelnevalt broneerida aeg läbi veebi www.confido.ee, helistades telefonil 6299 277 või saates e-kirja info@confido.ee.

Tulika tänava keskuses Tervise Alkeemia jätkame oma tööd samamoodi - toimuvad arstide vastuvõtud, treeningud, koolitused ja massaažid.
Oleme avatud kella 9-20 (reedeti kella 19-ni), lõunapaus kell 13.30-14.00
Infotelefon 6048668 või 55520119, e-post info@tervisealkeemia.ee.