Koolitused

Gua sha teraapia koolitus

Gua sha teraapia on üks  traditsioonilises hiina meditsiinis kasutatavatest välistest teraapiatest, mille eesmärgiks on qi ja vere liikuma panemine. Kuna paljud tervise- ja  iluprobleemid on seotud energia seiskumisega keha erinevates piirkondades, siis on just gua sha teraapia kasutamine väga efektiivne selliste probleemide lahendamiseks.  
„Gua“ tähendab kraapima ja „sha“ – akuutne haigus. Seega kutsutakse seda meetodit ka „haiguse ära kraapimiseks“. Teraapia tegemiseks kasutatakse ravimtaimedest massaažiõli ja spetsiaalseid  gua sha plaate, millega keha pinda töödeldakse. 
 
 
Kosmeetilise gua sha massaaži eesmärgiks on naha ja nahaaluste piirkondade ainevahetuse parandamine ning jääkainete väljutamine, mille tagajärjel nahk muutub elastsemaks ja lahenevad erinevad kosmeetilised probleemid. Samuti on võimalik ennetada naha vananemist ja siluda kortse. Kuna antud teraapia käigus kasutatakse erinevaid energiameridiaane ja neil asuvaid punkte mis on seotud siseorganitega, siis paraneb ka organite funktsioneerimine ja üldine tervislik seisund. See aga omakorda on otseses seoses esteetilise väljanägemisega.