Koolitused

Iseenda mittepiisava väärtustamise laastav mõju tervisele 

Enese väärtustamine on üks kõige olulisemaid elukvaliteeti mõjutavaid aspekte – sellel on otsene mõju nii suhetele, tervisele, rahavoogudele kui tööalasele väljendusele. Enese mittepiisav väärtustamine võib olla sõna otseses mõttes tervist kahjustav, lausa äärmuslikul moel. Nt kui naisterahvas ei väärtusta end naisena, võib see kahjustada munasarju. Kui ta ei väärtusta end emana või tütrena, võib see emaka tasakaalust ära ajada. Kui inimene kahetseb oma varemalt tehtud tegusid või tegematajätmisi (ning seetõttu ei usu, et on väärtuslik), siis on suur oht teha liiga oma igemetele. Sel juhul võivad ühe teooria kohaset hakata hambad lagunema ning suust välja kukkuma. Või kui sul on iseenda mittepiisava väärtustamise tõttu hirm teiste poole pöörduda küsimuse või abipalvega, siis võid kahjustada oma neerusid. 

Sellel loengul tuleb juttu sellest, mil moel võid iseend mittepiisavalt väärtustades oma tervist kahjustada ning mida teha, et luua muutust.

Loengusse on oodatud kõik need avatud meelega inimesed, kel on soov toetada oma organismi ning seeläbi terveolemist senisest veelgi teadlikumalt.

Aeg: uus aeg täpsustamisel
Koolitaja: terapeut Kreet Rosin-Pindmaa
Koht: hiina meditsiini keskus Tervise Alkeemia (Tulika 19, Tallinn)
Tasu: 20 €/ loeng