Koolitused

Tai Ji Chuan treeningkursus

15. septembril algab Tai ji chuan'i chen stiili hong meetod treeningkursus.

Tai ji chuan on tervise- ja võitluskunst, mida on Hiinas praktiseeritud pikka aega. Tai ji stiile on erinevaid – yang, chen, wu jne. Tai ji chuan'i chen stiili hong meetodi töötasid välja meister Chen Fa Ke ja tema õpilane Hong Jun Shen. Hong meetod on väga efektiivne ja praktiline võitluskunst, mis toetub hiina filosoofiale ja hiina meditsiini põhiprintsiipidele. 

Kursus koosneb teoreetilisest ja praktilisest osast. Teoorias puudutatakse erinevaid filosoofilisi koolkondi ja hiina meditsiini puutepunkte tai ji'ga. Praktika koosneb individuaalsetest harjutustest, lisaks on praktilises osas suur rõhk paarisharjutustel, kus õpitakse kõikide võtete rakendamist praktikas.

Kursuse õpetajad:

dr Salustino Z Wong on meister Hong Jun Sheni neljanda põlvkonna õpilane. Ta on õppinud Hiinas Nanjingis 20 aastat Hiina meditsiini ning erinevate meistrite juures kalligraafiat, filosoofiat, muusikat ja tai ji chuan'i. Salustino on Euroopa Chen Tai ji Hong meetodi assotsiatsiooni president. 

dr Rene Bürkland on Salustino Z Wongi õpilane, Hiina meditsiini arst, kes on hiina tervisekunstidega tegelenud alates 1994. aastast. Ta on õppinud Hiinas Najingis ja Beijingis nõelravi, taimeravi, tui na masaaaži, qi gong'i ja tai ji'd.