Koolitused

Tuina massaaži kursus

Tuina on traditsiooniline idamaade ravimassaaž, mida on Hiinas praktiseeritud juba üle 2000 aasta. Tuinad kasutatakse nii haiguste raviks, kui ka profülaktikaks, nii väikelastel kui ka täiskasvanutel. Tuina eesmärk on hoida eluenergia ehk qi voolu tasakaalus. Qi liikumise aeglustumine või seiskumine põhjustab haigusi, tasakaalus qi omakorda tagab elujõu ja harmoonia ning toetab elundite talitust. Eluenergia aktiveerimine ja tasakaalustatud voolamine tagatakse akupunktuuri punkte ja energiakanaleid mõjutades. Tuina massaaž hõlmab kogu keha: kaela, selga, tuharaid, käsi, jalgu, pead ja nägu ning põhineb aktiivsete punktide mõjutamisel.
 
 
Tuina on tõhus erinevate selja- , kaela, pea-ja liigesvalude korral. Aitab ka krooniliste valude, sporditraumade, unetuse/unisuse, depressiooni, stressi, rahutuse, kõhukinnisuse või -lahtisuse, peavalude ja migreeni, bronhiaalastma, külmetushaiguste ning mitmete teiste tervisehädade korral.
Tuina kursus annab ülevaate massaaži tehnikatest, erinevate kehapiirkondade massaažist ning enamlevinud haiguste ravist.
Koolitusele on oodatud kõik terapeudid ja massöörid, kes soovivad õppida juurde midagi uut, samuti sobib koolitus ka neile, kel puudub varasem kokkupuude selle iidse teraapiaga, kuid kes soovivad oma lähedaste tervist sellega toetada.

Koolitaja: pikaajalise praktikaga kogenud õpetaja Marko Hiir
Kursuse maht: 60 ah (40 ah teooriat ja 20 ah iseseisvat praktikat) 

Aeg: neljapäeviti, 1.08, 8.08, 29,08, 5.09, 12.09, 19.09, 26.09, 3.10, 10.10, 14.11 ja 21.11
         kell 9 - 11.45
Koht: hiina meditsiini keskus Tervise Alkeemia (Tulika 19)

Kursuse hind: 450 EUR (KM sees)
Lisainfo ja registreerimine: katrin@tervisealkeemia.ee