Uudised

Suvi on südame aeg

21. juuni 2017
Suvisel ajal armastatakse ikka grill-liha ja toorsalatit süüa. Mida aga soovitab suvisele toidulauale Hiina meditsiini toitumisteraapia?

Suvised treeningud

20. juuni 2017
Jaanipäevast on meil keskuses uus treeningplaan, kus leidub uus põnev treening ja ka uus treener. Alates 27. juuni toimub teisipäeviti uus Wudang tai ji quan harjutuste tund, mida viib läbi äsja Hiinast 3 a. kestnud õpingutelt naasnud Jana Saarmann.

Tai ji kursus

15. juuni 2017

15. septembril algab Tai ji chuan'i chen stiili hong meetod treeningkursus.

Tai ji chuan on tervise- ja võitluskunst, mida on Hiinas praktiseeritud pikka aega. Tai ji stiile on erinevaid – yang, chen, wu jne. Tai ji chuan'i chen stiili hong meetodi töötasid välja meister Chen Fa Ke ja tema õpilane Hong Jun Shen. Hong meetod on väga efektiivne ja praktiline võitluskunst, mis toetub hiina filosoofiale ja hiina meditsiini põhiprintsiipidele.

Treeningplaan Jaanipäevani

1. juuni 2017
Veel kuni Jaanipäevani jätkame oma seniste treeningutega. Tulge virgutage oma keha ja vaimu enne suurt suve. Täpne kava siin.

Kinkekomplektid

4. mai 2017
Rõõm on teiega jagada, et oleme loonud väärtuslikud hiina meditsiini tarkusel põhinevad kinkekomplektid, mis sobivad hästi kingiks nii sõbrale, kolleegile kui ka kõige kallimatele, miks mitte ka ärikingituseks. Hea ülevaate annab värskelt valminud elektrooniline kataloog.
Vanemad artiklid