Uudised

Naiste tervis ja hiina meditsiin

20. jaanuar 2018
Naise elu on imeline tsükkel, mis koosneb omavahel põimunud etappidest nagu puberteet, menstruatsioon, rasedus ja menopaus. 

Immuunsüsteem tugevaks

2. jaanuar 2018
Selleks, et organism suudaks paremini võidelda väliste ja sisemiste haigustekitajatega, on vaja tugevdada immuunsust. Hiina meditsiinis on immuunsusega seotud kopsud, neerud ja põrn. Immuunsuse tugevdamiseks tuleb toetada kõiki kolme organit.

Mida teha külmetushaiguse korral?

27. november 2017
Ühed levinumad haigused nii aastatuhandeid tagasi kui ka tänapäeval on viiruslikud ja bakteriaalsed nn külmetushaigused. Kuigi Hiina meditsiini arenemise algaegadel ei olnud hiinlastel aimu viirustest ja bakteritest, on nende välja töötatud külmetushaiguste leevendamise põhimõtted üsna tõhusad.

Uus treeningplaan

7. november 2017
Järgmisest nädalast on meie treeningplaanis mõned muudatused - armastatud treener Vahur Värk on Hiinast tagasi ning teisipäeva ja neljapäeva hommikuti saab temaga koos "Hommiku qigongi" ja kolmapäeva õhtuti "Pikaealisuse qigongi" teha.
Jana Saarmanni kolmapäevane qigong "Yi jin jing" lükkus hilisemale ajale. 
Vaata lähemalt

Vaata tunniplaani

Kuidas vabaneda valust?

18. oktoober 2017
Valu sisemisteks põhjusteks on emotsioonid, mis kõik võivad valu tekitada. Välisteks  põhjusteks ilmastik: kuumus, niiskus, tuul, külm. Muudeks vigastused, traumad, liikumatus või liigsed monotoonsed liigutused.
Vanemad artiklid