TERVISENÄDALAD

3 päevane kehapuhastus

Traditsioonilise hiina meditsiini kohaselt on meie organism võimeline ennast ise tervendama. Mida vähem on keha koormatud üleliigsega, seda paremini ta end tervendab. Organismi puhastudes anname me endale võimaluse vabaneda toksiinidest ja jääkainetest, mille tulemusel paraneb ainevahetus, toitainete imendumine ja keha tundlikkus.

* Esimesel päeval teeb Rene Bürkland sulle hiina meditsiini diagnostika ja teraapia ning et sa saaksid end veelgi paremini puhastuseks ette valmistada, on sul õhtul võimalus teha shindo venitusi. Lisaks on esimene päev mõeldud puhkamiseks, aja maha võtmiseks ja kergemal dieedil (mahlapaastul) olemiseks. Saabumine esimese päeva hommikupoolikul vastavalt kokkulepitud arsti vastuvõtuajale.

* Teisel päeval toimub ensümaatiline maksa- või soolepuhastus, vastavalt eelmisel päeval tehtud diagnostikale ja hetkeseisundile. Sel päeval ei sööda vaid manustatakse üksnes puhastusprotsessiks vajalikke ensüüme ja kiudaineid. Puhastuspäev algab Rene Bürklandi sissejuhatava loenguga.

* Kolmandal päeval toimub taas hiina meditsiini teraapia seanss ning saab veel võtta aega puhastusest väljatulekuks. Hommikupooliku jooksul saab alustada koduteed. Sellele päevale ei soovita planeerida enam töökohustusi, vaid võtta päev endale puhkamiseks.

Tervisepäevade jooksul on sul võimalus nautida loodust jalutades kaunis männimetsas ja mere ääres.

EELSEISVAD TOIMUMISE AJAD:

10.-12.05.2022 ; 11.-13.05.2022 Laulasmaal La Spa hotellis.
Osalustasu 750 EUR  sisaldab majutust standardtoas ( lisatasu eest on võimalik ööbida kõrgema kategooria toas)


LISAINFO JA REGISTREERIMINE: katrin@tervisealkeemia.ee