TERVISENÄDALAD

Tervisenädal Laulasmaal

Tervisenädalal on sul võimalus eemalduda argitoimetustest, et keskenduda iseendale ja oma tervisele. See on aeg tervenemiseks, mõtisklemiseks, enda sisse vaatamiseks ning hiina meditsiini tööriistade õppimiseks, et hiljem juba iseseisvalt praktiseerida ja tasakaalus püsida.

Tervisenädala esimesel päeval teeb Rene Bürkland sulle hiina meditsiini diagnostika ja teraapia ning õhtul saad osaleda lõdvestaval shindo treeningul. Päeva jooksul pakume köögivilja mahla ja puhastuseks ettevalmistavat teed. Toitlustust ei toimu. Saabumine hommikupooliku jooksul vastavalt arsti visiidiks kokkuepitud ajale.

Teisel päeval toimub organismi puhastus ensüümidega, sel päeval ei sööda vaid manustatakse üksnes puhastusprotsessiks vajalikke ensüüme ja kiudaineid.

Järgmistel päevadel toimuvad 2 Rene Bürklandi hiina meditsiini teraapia seanssi ning Tervise Alkeemia terapeudi poolt 1 tuina massaaž ja 1 kuputeraapia koos ravimtaime mähistega, lisaks lühem eratrenn või psühholoogiline nõusatamine vastavalt soovile.

Iga päev on Sul võimalik osaleda hiina ravivõimlemise ehk qigongi ja Jaapanist pärit venitusharjutuste ehk shindo praktikatel. Need on väga head tööriistad mida hiljem iseseisvalt praktiseerida.

Lisaks toimuvad kaks loengut/vestlusringi, kus Rene Bürkland räägib, kuidas saada ja jääda terveks. 

Reede hommikul pärast hommikusööki toimub Rene loeng ja orienteeruvalt kell 11-12 saab juba alustada koduteed.

Kogu tervisenädala jooksul on võimalus jalutada imelistes looduskaunites kohtades, nautida tervislikku taimetoitu ning külastada vee- ja saunakeskust.

Tervisenädala hind: 1400 EUR.

Majutus LaSpa hotelli standardtubades, lisatasu eest on võimalik ööbida kõrgema kategooria toas.

Järgmised tervisenädalad toimuvad: 
14.-18.03.2022 

Lisainfo ja registreerimine: katrin@tervisealkeemia.ee