KOOLITUSED

Aurikuloteraapia koolitus

Aurikuloteraapia e. kõrva akupunktuur (akupressuur) põhineb arusaamal, et kõrva peal on piirkonnad kogu keha mõjutamiseks. Algselt Hiinast pärit ravimeetod süstematiseeriti ja muudeti paremini kasutatavaks prantsuse arsti Paul Nogieri poolt.

Koolituse eesmärk on õppida kasutama aurikuloteraapia võtteid erinevate füüsiliste, mentaalsete ja emotsionaalsete probleemide leevendamiseks.

Koolitusel räägitakse kahe päeva jooksul aurikuloteraapia ajaloost ja kõrva anatoomiast, õpitakse 100 teraapilise punkti kasutamist ja erinevaid teraapiameetodeid.

Koolitusel osalenu teab, kuidas koostada raviskeeme erinevate haiguste leevendamiseks.

Koolitaja: hiina meditsiini terapeut dr Eret Jaanson.
Kursuse maht: 16 akadeemilist tundikursus toimub kahel päeval.
Osalustasu: 360 €

Toimumise aeg: 
täpsustamisel
 

Koht: hiina meditsiini keskus Tervise Alkeemia 
Lisainfo: 
keiu@tervisealkeemia.ee

* * * 

Kuna tegemist on praktilise koolitusega, siis on kohtade arv piiratud! 

Kui Sul ei õnnestunud registreeruda, siis on grupp juba täis ja saad end lisada ootelisti. Koha vabanedes võtame ühendust. Kui seekord kursuse aeg ei sobi aga oled siiski edaspidi huvitatud, siis saad end samuti lisada ootelisti.

Registreeru ootelisti

* * * 

Koolitajast:

Eret Jaanson on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ja töötab perearstina. Hiina meditsiini on Eret õppinud dr Rene Bürklandi käe all.
Ereti arvates aitavad tänased konventsionaalse meditsiini teadmised ja oskused suurepäraselt kui haigus on väljakujunenud. Perearstina on ta aga aastate jooksul kogenud, et ta ei oska inimeste kaebuste tekkepõhjusi tõenduspõhise meditsiini teadmistega alati selgitada, "mõõdetavat" haigust veel ei ole, kuid inimesed ei tunne end juba hästi. Kuna arsti vaatenurgast on kõige olulisem, et inimesed püsiksid terved ja haigused välja ei kujunekski, siis rakendab Eret oma igapäevatöös hiina meditsiini teadmisi inimeste suunamisel tervena püsimise rajal.