TERVISENÄDALAD

Hiinlased on aastasadu otsinud “surematuse tabletti.” Kuid üsna kiiresti mõisteti, et ainuke tee hea tervisega pikaealisuseni on pidevalt järgida loodusseadusi, süüa tervislikku toitu, võimelda, teha hingamisharjutusi ning hoida meel puhas ja tasakaalus.

Selleks, et anda kehale aega ja võimalusi tasakaalu poole liikumiseks, oleme ellu kutsunud tervisenädalad ehk retriidid. 
See on aeg iseendale, mille jooksul lülitatakse end välja argielust ja keskendutakse keha ja meele puhastamisele, uute harjumustega kohanemisele ja tervise hoidmiseks vajalike tööriistade õppimisele.

Üheks oluliseks komponendiks selle aja jooksul on organismi ensümaatline puhastamine ühe päeva jooksul. Lühidalt räägib Rene Bürkland sellest alljärgnevas videos.

 Hetkel saab valida kahe erineva pikkuse ja sisuga perioodi vahel.3 päevane kehapuhastus

Nende kolme päeva jooksul keskendutakse eelkõige keha turgutamisele läbi ensümaatilise puhastuse ja kerge paastu, mida toetab hiina meditsiini diagnostika ja meetodid.

Ajakava

10.-12.05 .2022 - Grupp on täis!
11.-13.05. 2022 - Grupp on täis!
Järgmised võimalused septembrist alates! 

Tervisenädal Laulasmaal

Selle nädala jooksul saad anda oma kehale korraliku restardi. Lisaks ensümaatilisele puhastusele saab keha toetada erinevate teraapiate abil, sh massaaž, kuputeraapia jms, saad kuulata Rene Bürklandi loenguid ning iga päev toimuvad tervisevõimlemise treeningud.

Ajakava

14.-18.03.2022 Grupp on täis!