KOOLITUSED

Hiina jalamassaaži kursus

Hiina jalamassaaži eesmärgiks on qi liikumise tasakaalustamine organismis  ja organite tugevdamine, mille läbi hakkab organism ennast ise tervendama. Hiina jalamassaaž põhineb traditsioonilise hiina meditsiini tarkustel, mille järgi kogu inimese organism projitseerub jalgadele (samuti ka kätele ja kõrvadele). Kõik siseelundid, luud, liigesed, meeleelundid jne on seotud teatud piirkondadega jalgadel. Vastava piirkonna mõjutamine jalal toob kaasa muutused tervenemise suunas vastavates organites meie kehas.

Jalamassaaž  on ka lõdvestava toimega ning algab ravimtaimedest segatud jalavanniga, seejärel masseeritakse erinevaid piirkondi ja punkte jalatallal, pahkluul ja säärtel.  Hiina jalamassaaži on praktiseeritud juba sajandeid ja see on populaarne ajaveetmisviis sealsetes massaažisalongides.
 
 
Kursusel õpitakse jalgade anatoomiat, reflektsiooni tsoone ning jalgadel asuvate energiameridiaane ja  punkte.  Räägitakse massaažipunktide valiku põhimõtetest ning antakse enamlevinud probleemide raviskeemid. Kursuse praktilises osas õpitakse selgeks hiina jalamassaaži võtted ning näidustused ja vastunäidustused jalamassaaži tegemiseks. Hiina jalamassaaži tähtis osa on ravimtaimede jalavannid, juttu tuleb erinevate toimetega vannidest ning taimedest. 

Kursusele on oodatud nii massöörid kui ka kõik need, kes enda või oma lähedaste toetamiseks soovivad midagi kasulikku ära õppida.

Kursuse kestus: 32 akadeemilist tundi.
Kursus lõpeb eksamiga ja iga osaleja saab tunnistuse. 

Koolitaja: pikaajalise praktikaga kogenud õpetaja Marko Hiir

Toimumisaeg: 

Täpsustamisel


Kursuse osalustasu: 550 € (km-ga)
Võimalik tasuda kahes osas: 2 x 300 €.

Koht: hiina meditsiini keskus Tervise Alkeemia 

Lisainfo: keiu@tervisealkeemia.ee
marko@tervisealkeemia.ee * * *

Juhul kui kursuse aeg sulle seekord ei sobi, saad lisada end järgmise kursuse ootelisti:


* * *

Jalamassaaži on võimalik ka meie keskuses kogeda broneerides omale aeg telefonil 55520119.