KOOLITUSED

Neerumassaaži kursus

Neerumassaaži eesmärgiks on tugevdada neeru energiat ja tagada seeläbi nende parem toimimine. Neerumassaaž sobib hästi neeru energia nõrkuse korral, mille ilminguteks võivad olla väsimus, kurnatus, pearinglus, alaselja ja põlvede valu ja väsimine, öine higistamine, mälu halvenemine, seksuaalfunktsiooni häired, infertiilsus.  

Neerumassaaži käigus masseeritakse alaselja ja kõhu piirkonda ning mõjutatakse ühtlasi seal asuvaid akupunktuuri punkte. Massaaži tehakse naturaalsete õlidega. 

Kursusel räägime neerude olulisusest, nende ülesannetest ja sellest, kuidas neerusid toetada (toitumine, eluviis). Praktilise poole peal õpime selgeks neerumassaaži võtted ja massaaži käigus mõjutatavad punktid.  

Aeg: uus aeg täpsustamisel

Tasu: 250 € (km sees)

Koolitaja:  pikaajalise kogemusega massöör Piret Kupits
Koht: Tervise Alkeemia keskus (Tulika 19, Tallinn)

Kursusele on oodatud nii massöörid kui ka need, kes enda või oma lähedaste toetamiseks soovivad midagi kasulikku õppida.

Lisainfo: katrin@tervisealkeemia.ee 

Koolitajast: Piret Kupits on alates 2008. aastast õppinud erinevaid hiina meditsiinis kasutatavaid teraapiaid (gua sha, moksa, tuina massaaž, kuputeraapia) ning 2012. aastast dr Rene Bürklandi juhendamisel hiina meditsiini teooriat. Lisaks on ta läbinud Hiina rahvusvahelise korporatsiooni YouNeed massaažikoolitaja Wu Yu käe all erinevate keha- ja näohoolitsuste õppe.