KOOLITUSED

Preparaat vähiravi toetamiseks

Loeng tutvustab uut Hiina taimravi preparaati LCS101 (Protectival™), mida kliinilistes uuringutes kasutati rinnavähipatsientidele keemiaravi ajal. Preparaat kaitseb keemiaravi negatiivsete mõjude eest ning aitab leevendada keemiaravi tagajärjel tekkinud aneemiat, leukopeeniat ja neutropeeniat. Sama preparaat tugevdab immuunsüsteemi ja on vähivastase toimega. Preparaat sobib kõikide vähihaiguste puhul.

Loeng on mõeldud eelkõige kõigile vähiravi patsientidele ja nende lähedastele, aga ka kõigile teistele, keda antud teema kõnetab.

Loengut viib läbi dr Yair Maimon (CA, O.M.D, PhD), kes on üle 25aastase kliinilise ja akadeemilise kogemusega rahvusvaheliselt tunnustatud ekspert integratiivse ja Hiina meditsiini vallas. Ta on integratiivse onkoloogia uuringute üksuse juhataja Iisraeli suurimas  Sheba meditsiinikeskuses, mis on suurim meditsiinikeskus Lähis-Idas.

Dr Maimon on lõpetanud Hiina traditsioonilise meditsiini koolid Euroopas, USA-s ja Hiinas ning spetsialiseerunud aspirantuuris pediaatria, günekoloogia ja onkoloogia vallas.

Dr Maimon juhib Iisraeli Täiendmeditsiini Uurimiskeskust ja on Iisraeli Rahvusvahelise Hiina meditsiini Kongressi esimees (ICCM). Ta on LifeBiotic firma asutaja ja juhtiv teadustöö spetsialist. Firma tegeleb immuunsust tugevdavate ja vähiravi toetavate Hiina meditsiini taimsete preparaatide uurimise, arendamise ja tootmisega. Lisaks sellele pühendab dr Maimon enamiku oma ajast vastuvõttudele integratiivmeditsiini kliinikus.

Dr Maimon on WHO-s Hiina meditsiini alase info ülevaataja.

Loeng toimub inglise keeles tõlkega eesti keelde.
Protectivali video
Protectivali saad osta siit või meie keskusest Tulika 19 kohapealt.