LOENGUD

Tervise Alkeemia pakub laia valikut hiina meditsiiniteemalisi koolitusi, loenguid ja töötubasid. Loengud on sobilikud kõigile ja ei vaja eelnevaid teadmisi hiina meditsiinist. Töötubade ja loengute eesmärgiks on jagada võimalikult laiale publikule hiina meditsiinialaseid teadmisi ja oskusi, et inimesed saaksid ennast ise aidata, oma tervist korras hoida ja haigusi ennetada.

Kui sooviksid organiseerida mõnda meie loengutest grupile või kollektiivile, võta julgelt ühendust keiu@tervisealkeemia.ee

Praktiline töötuba väikelapse vanematele

Selles töötoas räägib Kai Adrikorn lapse ja vanema vahelisest energeetilisest sidemest, miks lapsed sageli haigestuvad (immuunsuse langus). Lihtsad hiina meditsiini nipid, millega vanemad saavad kodus lapse paranemist toetada.

Ajakava

Toimumisaeg täpsustamisel

Immuunsüsteemi olemus ja toetamise võimalused hiina meditsiini seisukohalt

Talvele vastu minnes hakkavad tasapisi vähenema meie energiavarud ja nõrgenema immuunsus. Selle ilminguks võib olla väsimus, meeleolulangus, suurenenud vastuvõtlikkus viirushaigustele ja tihti ka krooniliste haiguste ägenemine.

Loengus räägime, kuidas käsitletakse immuunsust hiina meditsiinis, millised organid sellega seotud on ja kuidas on võimalik oma tervist igapäevaselt toetada.


Ajakava


Uus aeg täpsustamisel

Kuidas ja miks elada kooskõlas ööpäevarütmidega?

Me oleme loodud selliselt, et olles tasakaalus, püsime tervena või liigume taas tervenemise suunas. Üks oluline osa tasakaaluteel on oskus elada looduse rütmis.  Töötoa vahel teeme lihtsaid praktilisi harjutusi, mida saab hiljem igapäevaselt oma ellu rakendada

Ajakava

Uus aeg täpsustamisel

Selja tervis

Selja tervis on meie üldiseks heaoluks ja tervena tundmiseks väga oluline. Probleemid seljaga võivad olla tekkinud väga erinevatel põhjustel nii füüsilisel kui vaimsel tasandil. Loengul tuleb juttu selja anatoomiast, rühist, selja seostest siseorganitega. Samuti erinevate tervisemurede peegeldumisest valude või ebamugavustundega seljas.

Ajakava

Uus aeg täpsustamisel


Loengusari naise tervis

Toome teieni loengusarja naise tervisest. Sari koosneb kolmest loengust - sissejuhatav loeng, loeng premenstruaalsest sündroomist (PMS) ning loeng menopausist.

Ajakava

Uus aeg täpsustamisel