NÕELRAVI

Armiravi meetod

Tervise aluseks on energia vaba ja takistuseta liikumine. Energia seiskumise tagajärjel ei suuda keha normaalselt funktsioneerida, selle tulemuseks on terviseprobleem. Energia seiskumise põhilised põhjused on emotsioonid,  ilmastikufaktorid, vale toitumine ja traumad.

Traumade üks liik on operatsioon. Operatsiooni järgselt tekkiv armkude tekitab alati energia seiskumise armipiirkonnas, kuid läbi sidekoesüsteemi mõjutab see kogu organismi ja terviseprobleem võib väljenduda ka mujal kehas.

Hiina meditsiini armiravi eesmärgiks on mõjutada  armkude füüsiliselt ja energeetiliselt ning läbi selle taastada organismi enesetervendamise võime.

Armiraviks kasutatakse spetsiifilist nõelravitehnikat. Sõltuvalt armi vanusest võib teraapiat teha mitu korda nädalas, kord nädalas, kord kuus. Armiravi tegemine ei sõltu armi vanusest. Sellega võib alustada kohe, kui operatsiooni järgselt on niidid välja võetud, aga ravi võib tulemuslikult teha ka väga vanale armile.

Tervise Alkeemia keskuses teevad nõelravi, sealhulgas armiravi, Rene Bürkland, Erki Ennok, Eret Jaanson, Eve Kivistik, Argo Lätt, Marika Jürna, Marin Kraft-Jaaksoo, Merje Põime, Anu Vatter, Kai Adrikorn.