Teraapiad

Neerumassaaž

Neerumassaaž annab energiat

Paljud meist on põdenud kord või rohkem covidit ja paljudel ei taha hea enesetunne kuidagi taastuda. Põhjus on selles, et covid, aga ka kõik muud viirushaigused, samuti kroonilised haigused kurnavad neerude energiat. Ka pikka aega ilma puhkuseta töötamine, magamatus, stress ja hirm tuleviku ees kulutavad neeruenergiat. Energiapuudusest annab märku väsimus, ärevus, pearinglus, alaselja ja põlvede valu. Su jalad võivad olla külmad, sa võid öösiti higistada, su mälu võib halveneda, juuksed välja langeda, su libiido võib olla langenud. Neeruenergia vähesus võib viia menstruatsioonitsükli häirete ja isegi viljatuseni.

Neerumassaaž tugevdab neeruenergiat ja paneb energia vabalt voolama. Massaaž toimub naturaalsete õlidega alaselja-, alakõhu- ja tuharate piirkonnas, selle käigus mõjutatakse ka neere toetavaid akupunktuuripunkte.  

Väga suure energiapuuduse korral võib neerumassaaži teha intensiivse kuurina paar korda nädalas. Kuna massaaž stimuleerib immuunsüsteemi tööd, võib seda teha profülaktiliselt organismi toetamiseks ja haiguste ennetamiseks. Eriti hea aeg selleks on sügis ja talv.

Neerumassaaž ei sobi menstruatsiooni, raseduse, palaviku, ägeda kuseteede põletiku, raske neerupuudulikkuse, raskete südamehaiguste ja pahaloomuliste kasvajate korral. Neerukivide puhul võib massaaž panna kivid liikuma, mis võib põhjustada valu.  Tervise Alkeemia keskuses teevad neerumassaaži Signe Tammiste, Andres Allik ning Piret Kupits.

Aja broneerimiseks helista  +372 5552 0119
või kirjuta info@tervisealkeemia.ee