TERVISENÄDALAD

Terviseretriit naistele


Laulasmaal toimuv hiina meditsiini terviseretriit on pühendatud naistele vanuses 35+.

Terviseretriidi eesmärk on pakkuda erinevate hiina meditsiini teraapiate abil kehale kosutavat turgutust ja sulle kasulikke teadmisi ning võtteid, kuidas end veel paremini tunda ja seda head enesetunnet hoida.


Lisaks hiina meditsiini teraapiatele toimuvad igapäevaselt loengud, kus hiina meditsiini terapeut Kai Adrikorn jagab terviseteemalisi nippe ja nõuandeid. Räägime naise üldisest tervisest ja erinevatest eluetappidest, nagu üleminekuaeg ja selleks ettevalmistumine. Nautida saab hiina meditsiini terapeut Eva Mere energiat andvat munasarja- või neerumassaaži (2x). Joogaterapeut Virge Naerise juhendamisel toimuvad meditatiivsed venitustunnid, hingamise praktikad ja hommikused qigongi tunnid.

Esimesel päeval teeb hinnatud hiina meditsiini terapeut Kai Adrikorn sulle hiina meditsiini diagnostika ja teraapia, samuti saad kogeda munasarja- või neerumassaži (I pool grupist). Õhtul toimub Kai Adrikorni loeng ja pärast seda Virge Naerise poolt juhendatud meditatiivne venitustund.

Teise päeva hommikuse qigongi, hingamisharjutuste ja hommikusöögi järel teeb Kai Adrikorn sulle hiina meditsiini teraapia. Päeva jooksul saad nautida munasarja- või neerumassaži (II pool grupist). Lõuna ajal toimub Kai Adrikorni loeng/vestlusring ning õhtul meditatiivne venitustund.

Kolmanda päeva hommik algab qigongi ja hingamisharjutustega. Pärast hommikusööki teeb Kai Adrikorn sulle hiina meditsiini teraapia. Päeva jooksul saad nautida energiat andvat neeru- või munasarjamassaaži (I pool grupist). Lõuna ajal toimub Kai Adrikorni loeng/vestlusring ning õhtul juhendatud meditatiivne venitustund.

Neljanda päeva hommik algab qigongi, hingamisharjutuste ja kokkuvõtva vestlusringiga, kus saab soovitusi edaspidiseks tervena püsimiseks. Pärast seda saavad kõik osalised Kai Adrikorni hiina meditsiini teraapia ning II pool grupist saab nautida energiat andvat neeru- või munasarjamassaaži.

Terviseretriidilt saad kaasa mitmeid praktilisi eneseabivõtteid, millega enda tervist ja tasakaalu igapäevaselt toetada!   

Terviseretriidi jooksul on sul võimalus vabadel hetkedel nautida LaSpa sauna- ja basseinimõnusid ning ehedat loodust kaunis männimetsas ja mere ääres.

Toitume nendel päevadel kergemalt, et keha saaks paremini terveneda. LaSpa hotelli restoranis pakutakse kõikidele hommikusööki ja taimset lõuna- ja õhtusööki.

 

Kui keha ja vaim on harmoonias, muutub meie elutee naudinguks.
 

UUS AEG TÄPSUSTAMISEL!


Laulasmaal La Spa hotellis. 

Osalustasu:

 1145 €


Hind sisaldab majutust üksinda standardtoas.
Lisatasu eest on võimalik ööbida kõrgema kategooria toas: superior tuba 75 €; 
peretuba 150 €; delux tuba 195 € (hinnad on toodud kolme öö kohta).

Grupp on parajalt väike (kuni 12 inimest), et tunneksid end mugavalt.  

LISAINFO JA REGISTREERIMINE: retriit@tervisealkeemia.ee
 

Tasumis- ja tühistamistingimused

  • Broneeringu kinnitab broneerimistasu, mis on 30% kogusummast.
  • Ülejäänud summa saad tasuda Dao OÜ poolt esitatud arve alusel vähemalt 14 kalendripäeva jooksul pärast kinnitatud broneeringut.
  • Kui tühistad broneeringu rohkem kui 30 kalendripäeva enne tervisepäevade algust, tagastab Dao OÜ makstud summa sulle täies ulatuses.
  • Kui tühistad broneeringu vähem kui 30 kalendripäeva enne tervisepäevade algust, siis makstud broneerimistasu Dao OÜ ei tagasta.