TERVISENÄDALAD

Tervisepäevad naistele

Laulasmaal LaSpa hotellis toimuvad Hiina meditsiini tervisepäevad on pühendatud naistele. Naised, hoolitsedes kodu, laste, karjääri ja teiste inimeste eest, unustavad sageli iseenda vajadused. Tulemuseks on üleväsimus, stress, depressioon ja probleemid nö naistevaldkonnaga ­- PMS, tsüklihäired, valulik menstruatsioon, viljakusprobleemid.  

Tervisepäevade eesmärk on pakkuda erinevate hiina meditsiini teraapiate abil kehale kosutavat turgutust, et aidata organism taas tervenemise teele. Lisaks hiina meditsiini teraapiatele toimuvad igapäevaselt spetsiaalselt naistele mõeldud võimlemise tunnid, juhendaja Katrin Parve, samuti loengud, kus hiina meditsiini terapeut Kai Adrikorn jagab terviseteemalisi nippe ja nõuandeid. Veel enam, nautida saab ka hiina meditsiini terapeut Eva Mere energiat andvat munasarja- või neerumassaaži (2x) ning massöör Piret Kupitsa hiina meditsiini kosmeetilist näomassaaži.  

Esimesel päeval teeb hinnatud hiina meditsiini terapeut Kai Adrikorn sulle hiina meditsiini diagnostika ja teraapia, samuti saad kogeda 60 minutit kestvat munasarja- või neerumassaži (I pool grupist). Õhtul toimub Kai Adrikorni loeng ja pärast seda Katrin Parve juhendatud lõdvestav venitustund.

Teise päeva hommikuse tervisevõimlemise ja hommikusöögi järel teeb Kai Adrikorn sulle hiina meditsiini teraapia. Päeva jooksul saad nautida 60 minutit munasarja- või neerumassaži (II pool grupist) ning hiina meditsiini kosmeetilist näomassaaži (I pool grupist). Lõuna ajal toimub Kai Adrikorni loeng/vestlusring naistehaiguste peamistest põhjustest ning  õhtul lõõgastav venitustund.

Kolmanda päeva hommik algab tervisevõimlemisega. Pärast hommikusööki teeb Kai Adrikorn sulle hiina meditsiini teraapia. Päeva jooksul saad nautida 45 minutit energiat andvat neeru- või munasarjamassaaži (I pool grupist) ning hiina meditsiini kosmeetilist näomassaaži (II pool grupist). Lõuna ajal toimub Kai Adrikorni loeng/vestlusring ning õhtul juhendatud lõdvestav venitustund.

Neljanda päeva hommik algab kokkuvõtva vestlusringiga, kus saab ka soovitused edaspidiseks tervena püsimiseks. Pärast seda saavad kõik osalised Kai Adrikorni hiina meditsiini teraapia ning II pool grupist saab nautida 45 minutit energiat andvat neeru- või munasarjamassaaži.

Tervisepäevadelt saad kaasa mitmeid praktilisi eneseabivõtteid, millega ennast lihtsamate sümptomite korral aidata.    

Toituda soovitame nendel päevadel kergemalt, et keha saaks paremini terveneda. LaSpa hotelli restoranis pakutakse kõikidele hommikusööki (teisest päevast) ja taimset lõuna- ja õhtusööki.

Kui keha ja vaim on harmoonias, muutub meie elutee naudinguks.

 

Uus aeg täpsustamisel

Hinnainfo
Tervisepäevade hind on 1200 €
Lisatasu eest on võimalik broneerida kõrgema kategooria tuba (superior tuba 75 €; peretuba 150 €; delux tuba 195 € (hinnad on toodud kolme öö kohta)).

Lisainfo ja registreerimine: mari@tervisealkeemia.ee